TV Reklamları

Televizyon reklamları verilirken, televizyon kanalıyla bağlantınızı sağlayacak ajansı doğru seçmelisiniz.

Markanıza olumlu geri dönüşler için en uygun reklamı yapmak oldukça önem taşımaktadır.

TV Reklamları
  • TV Reklamları

Ajansımız, markanız için en uygun televizyon kanallarını belirleyecektir.

En iyi verimi almak için hangi saatlerde, hangi programlarda ve dizilerde reklam vermeniz gerektiği konusunda danışmanınız olacaktır. Ajansımızla beraber ilerleyeceğiniz televizyon reklamları planlamasında reklamın bütçesi de belirlenir. Daha sonra ise yayınlatma safhası geçebilirsiniz.

Erişim bakımından, televizyon reklamları ile oldukça verimli sonuçlar elde edilmektedir. Milyonlarca kişiye aynı anda ulaşmanızı sağlayan televizyon reklamları markanız için iyi bir reklam modelidir. Televizyona reklam vermek insanların markanıza olan güvenini de arttıracaktır. Televizyon reklamları sırasında göze ve kulağa aynı anda hitap edilir, müşterilerinizi ikna etme sürecinizi oldukça kısaltır. Bu anlamda doğru ajansla çalışmanız çok önemlidir.

OPT: Açılımı Off Prime Time ‘dır. Televizyon reklamları için fiyatların daha uygun olduğu saat dilimleridir. Bu saat dilimleri 08:00 – 18:00 aralığındadır.
PT: Açılımı Prime Time’dır. Bu saatler genellikle kanalların en çok izleyici kitlesine ulaştığı zamanlardır. Fiyat olarak gündüz kuşağı reklamlarında göre biraz daha yüksektir. Prime Time reklam saatleri 18:00 – 23:30 aralığındadır.

Aramayı durdurun!

Aradığınız her şey
bir tık uzağınızda.