Etkinlik ve Organizasyon

Organizasyon ürünlerin tanıtılmasında hedef kitleye ulaşılmak için yapılan faaliyetler bütünüdür. Profesyonel organizasyon hizmetlerimizle marka, ürün veya hizmetlerin en doğru şekilde tanıtılmasını sağlıyoruz. Organizasyon çalışmalarımızda izlediğimiz yöntemler şöyledir; öncelikle ürün veya hizmetin tanıtımında hedef kitlenin belirlenmesini sağlıyoruz. Hedef kitleye en verimli şekilde nasıl iletişim kurulacağı belirlenmelidir.

Belirlenen stratejilerin gelişim şemaları sürekli olarak analiz edilmektedir. Bu stratejilerle ulaşılmak istenilen hedeflerin belirlenmesi her aşamada mevcut durumun izlenmesi gerekmektedir. Ürün, marka veya hizmetin en doğru hedef kitlesine en uygun zamanda ulaşması başarılı sonuçların alınmasını sağlamaktadır.

Etkinlik ve Organizasyon
 • Etkinlik ve Organizasyon

Hedef kitlenize en verimli şekilde nasıl iletişim kurulacağınızı belirliyoruz.

Organizasyon planlaması yapılırken öncelik olarak organizasyon ile tanıtımı yapılacak ürün, marka veya hizmet hakkında kapsamlı bilgi toplanmaktadır. Organizasyonla ulaşılmak istenilen potansiyel müşteri grupları belirlenmektedir. Belirlenen potansiyel müşteri gruplarına ulaşmak için kullanılacak yöntem ve stratejiler hazırlanmaktadır.
Organizasyondan beklenilen verimin alınıp alınmadığını tespit etmek için hedefler belirlenmelidir. Hedeflere uygun olarak düzenlenen ilerleme şemaları üzerinden analizler yapılarak hedefe ulaşma oranları veya sapma oranları belirlenir. Belirlenen hedeflerde sapmaların olması durumunda yeni stratejiler geliştirilmektedir.
Organizasyon için gereken bütçelendirme işlemleri yapmak önemlidir. Organizasyon bütçelendirmesi ile en verimli ve uygun koşulları araştırarak bütçenizden minimum giderle başarıya ulaşmanızı sağlıyoruz.

Organizasyonlarımızda kullanacağımız yöntemleri öncelikle ürün, hizmet veya markaya göre sonrasında ise ulaşılmak hedef kitleye göre belirliyoruz. Organizasyon ile ulaşılmak istenilen hedef kitle genç kesim olarak belirlendiğinde dijital hayat ve medya planlaması ön planda tutulmaktadır. Organizasyonla ulaşılmak istenilen hedef kitle orta ve üst yaş grupları ise farklı yöntemler kullanmak gerekmektedir.
Bu açıdan tanıtımı yapılacak ürün ile hedef kitle organizasyonlarımızda kullanacağımız yöntemlerin belirlenmesinde etkilidir. Ürün veya hizmetlerinizin kurumsal kimliğe kavuşması için öncelikle ülkemizde ve sonrasında tüm dünyada tanınır hale gelmesini sağlıyoruz.
Kurumsal kimliğin dijital hayata uyum sağlamakla başladığı bilinci ile web tasarım, e-ticaret, sosyal medya, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve mobil uygulama hizmetlerimizle güçlenmenize destek oluyoruz.

Organizasyon faaliyetleri tanıtım yapılmak istenilen ürünün potansiyel müşterilere ulaştırılması sürecini kapsamaktadır. Organizasyon faaliyeti hazırladığımız alanlardan bazıları şu şekildedir.

 • Açılış organizasyonları
 • Ürün tanıtım organizasyonları
 • Marka algısı geliştirme ve promosyon etkinliği
 • Resmi gün etkinlikleri ve şenlik organizasyonları
 • Çocuk atölyeleri
 • Ekipman kiralama

Profesyonel ekiplerimiz ile tüm organizasyon ihtiyaçlarınızda en verimli sonuçları almanızı sağlıyoruz. Organizasyon hizmetlerimiz ile markanızın değerin yükseklere taşıyabilirsiniz. Organizasyon hizmetlerimizle markanız, halk ve medya bağınızı güçlendiriyoruz.

Markanıza değer katmak ve hedef kitlenize direk ulaşmanızı sağlamak üzere Pause Medya olarak yenilikçi yaklaşımla hizmet veriyoruz. Markanızın kurumsal kimliği kapsamında hareket ederek ona uygun stratejiler belirliyoruz. Bu kapsamda çalışmalarımızda öncelikle hedef kitlenizi tespit eder, ilerleme konusunda detaylı bir plan ve ilerleme şeması oluşturur, hedef doğrultusunda bütçelendirme ile en verimli işleri ortaya koyarız. Her proje sonunda alınan sonuçları kapsamlı analiz edip, verileri rapor haline getiririz.

Çalışma Alanlarımız

Firma olarak, medya planlama, organizasyon, kreatif işler ve dijital işler gibi çeşitli faaliyet alanlarından en kaliteli işleri ortaya koyuyoruz. Bu sayede markanızı, hizmet ya da ürünlerinizi hedef kitlenize en doğru ve verimli yoldan ulaştırabiliyorsunuz. Ayrıca firma olarak bizden medya planlama kapsamında, üst düzey gazete - dergi reklamları, tv - radyo reklamları, açık alan reklamları ve ürün tanıtım organizasyonları hizmetlerini de güvenle alabilirsiniz.

Sunduğumuz Hizmetler

Pause Medya olarak çalışmalarımız neticesi kurumsal kimliğiniz ve markanız ile medya ve hedef kitle arasında amaca uygun sağlam bir bağın meydana gelmesini hedefliyoruz. Bu doğrultuda ekibimiz profesyonel bir yaklaşım içinde değerlendirmeler, analizler ve çözüm önerileri sunuyor. Her aşamada planlı ve bir hedef doğrultusunda ilerliyoruz. Bu kapsamda hazırladığımız etkinliklerle sizle halkı buluşturuyoruz. Düzenlediğimiz açılış organizasyonları , gerçekleştirdiğimiz ürün tanıtım hizmetleri, marka algısının güçlenmesi ve gelişmesi etkinlikleri, promosyon çalışmaları, resmi günler için etkinlikler, şenlik organizeleri, çocuk atölyesi ve ekipman kiralama gibi çok çeşitli hizmetler ile hedefin tam gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Web Sitesi Hizmetleri

Firma ya da şirket olarak kurumsal kimliğin yerleşmesi ve marka değerinin artması aşamalarında en önemli basamaklardan birini elbette markanızı Türkiye'de ve dünyada tanıtmak oluşturur. Bunu sağlamaya yönelik en önemli ve ilk adımda Web Siteniz olacaktır. Bu noktada verdiğimiz destek ve hizmetler ise;

 • Web sitenizi oluşturma ve web tasarımı,
 • Sosyal medya planlama ve yönetimi,
 • SEO yani arama motoru optimizasyonu,
 • E-ticaret proje ve girişimleri,
 • Google - Youtube tanıtımları ve reklamları,
 • Facebook - Instagram tanıtımları ve reklamları,
 • Twitter - Linkedin tanıtım ve reklamları,
 • Mobil Uygulama ve çözümleri

Olarak çeşitleniyor. Web sitenizin tasarım ve oluşturma aşaması ile sonrasındaki uygulamalarını bu hizmetler ile güçlendirerek mükemmel sonuçlara ulaşmanızı sağlıyoruz. Bize pausemedya.com.tr üzerinden ulaşarak sunduğumuz tüm hizmetleri, referanslarımızı, aldığımız olumlu geri dönüşleri görebilir ve firmamızdan en kaliteli hizmeti alabilirsiniz.

Ürün tanıtım organizasyonları belirlenecek hedef kitleye ürünlerin ulaşması için yapılan profesyonel çalışmalardır. Profesyonel organizasyon hizmetlerimizle ürünlerin hedef kitlelere tanıtılmasını sağlıyoruz. Ürün tanıtım organizasyonu ile ürünlerinizin markalaşmasına katkı sağlamak için kapsamlı çalışmalar yaparak en verimli sonuçları almanızı hedefliyoruz.
Ürün tanıtım organizasyonlarında en uygun tanıtım yöntemlerini (reklam, dijital tasarım, sosyal medya, mobil uygulama gibi) profesyonel bir şekilde belirliyoruz. Organizasyon hizmetlerinde bilgi birikimi ve deneyimimiz ile markanıza güç katarak yükseltiyoruz. Ürün tanıtımında geliştirmiş olduğumuz stratejiler ve özverili çalışma ilkemizle ürünlerin tanınırlığının artmasına katkı sunuyoruz.

Ürün Tanıtım Organizasyonları Nasıl Yapılır

Ürün tanıtım organizasyon planlaması yapılırken önceliğimiz tanıtımı yapılacak ürün hakkında geniş bilgi sahibi olmaktır. Organizasyonda ürünün ulaşması istenilen hedef müşteri gruplarını belirliyoruz. Belirlediğimiz hedef müşteri kitlesine ulaşmak için kullanılacak yöntem ve stratejileri planlıyoruz.
Organizasyonda beklenen soncun alınıp alınmadığını tespit etmek için hedef şemaları oluşturuyoruz. Belirlenen hedefe uygun düzenlenen ilerleme şemalarında uzmanlarımızca analizler yapılarak hedeflere ulaşma oranı veya sapmaları hesaplıyoruz.
Belirlediğimiz hedeflerde sapma olması durumuna karşı her zaman ek stratejilerin bulunmasına özen gösteriyoruz. Ürün tanıtım organizasyonunda ihtiyaç duyulacak bütçenin belirlenmesi önemlidir.
Ürün tanıtım organizasyonun uygulanacağı yöntemlere göre bütçelemesi en verimli ve uygun kanalların araştırarak minimum gider ile maksimum başarıya ulaşmanızı sağlıyoruz.

Ürün Tanıtım Organizasyonlarında Kullanılan Yöntemler

Organizasyonlarımızda kullanacağımız yöntemleri öncelikle ürüne göre ve ulaşılmak istenilen hedef kitleye göre belirliyoruz. Ürün tanıtım organizasyonu ile ulaşılmak istenilen hedef kitlenin yaş, cinsiyet, sosyal yaşam, eğitim veya medeni durum gibi birçok kritere göre farklı yöntemler kullanmak gerekmektedir.
Bu sebeple tanıtım yapılacak ürün ve hedef kitle organizasyonda kullanacağımız yöntemlerin belirlemede en büyük etkendir. Ürünlerin marka kimliğine kavuşması için öncelikle tanınır ve talep edilir duruma gelmesini sağlıyoruz.
Markalaşmanın dijital dünyaya uyum sağlamakla mümkün hale geldiği bilinciyle profesyonel ekiplerimiz web tasarımı, sosyal medya, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), e-ticaret, ve mobil uygulama hizmetleri vererek ürünlerinizin ve işletmenizin güçlenmesine destek oluyoruz.

Ürün Tanıtım Organizasyon Faaliyetleri Nelerdir

Ürün tanıtım organizasyon faaliyetleri tanıtımı yapılmak istenilen ürünün hedef kitleye ulaştırılması için gereken araştırma, planlama ve uygulamaları kapsamaktadır. Organizasyon çalışması yaptığımız alanlar şu şekildedir.

 • Açılış organizasyonu
 • Ürün tanıtım organizasyonları
 • Marka algısı geliştirme ve promosyon etkinlikleri
 • Resmi gün etkinliği ve şenlik organizasyonu
 • Çocuk atölyesi
 • Ekipman kiralama hizmetleri

Profesyonel ürün tanıtma ekiplerimiz tüm organizasyon taleplerinizde en başarılı sonuçlara ulaşmanızı sağlayacaktır.

Marka algısı geliştirme ve promosyon etkinlikleri profesyonel ekipler ile yapılan bütünleşik pazarlama bilgisi gerektiren bir süreçtir. Pause Medya olarak marka algısı geliştirme ve promosyon etkinliklerinde bilgi ve deneyimimiz ile markalaşmanız için gereken tüm çalışmaları yapıyoruz. Marka algısı geliştirmede markanızı ön plana çıkartacak ulusal ve uluslararası platformlarda tanınırlık seviyesini yükseltmek üzere stratejik planlamalar yaparak başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlıyoruz. Marka algısının geliştirilmesinde temel ilke markanıza uygun bir imaj belirlemekle mümkündür. Çünkü tüketiciler marka imajına önem verir ve marka imajı olan ürünlerin daha az riskli olduğu algısına sahiptirler. Alanında uzman ekiplerimizle sahip olduğunuz markanın en doğru ve etkili bir şekilde imaj geliştirmesini sağlıyoruz.

Marka Algısı Geliştirmenin Önemi

Markanızın sıradan olmasını istemiyorsanız, markanıza bir değer yüklemeniz gerekmektedir. Marka algısı insanların güvenli bir şekilde ürünlerinizi talep etmesini sağlayan önemli bir etkendir. Çünkü tüketicinin zihninde (algısında) marka büyük öneme sahiptir ve marka imajı olan ürünler rekabette olağanüstü avantaja sahiptir.
Günümüzde bilişim ve iletişim teknoloji hayatın her alanında olduğu gibi markaların hayat bulmasında da önemli bir yere sahiptir. Markalaşmak isteyen işletmeler teknoloji etkin ve verimli bir şekilde değerlendirmeyi planlamalıdır.
Pause Medya olarak marka algısı geliştirmede büyük öneme sahip olan web ve site tasarımı, e-ticaret projeleri, sosyal medya yönetimi, Arama Motoru Optimizasyonu ve mobil uygulama hizmetleriyle markanızın güçlenmesi ve yükselmesi için tüm projelerinizde yanınızdayız.

Promosyon Etkinliklerinin Önemi

Marka algısı oluşturmada promosyon etkinlikleri büyük etkiye sahiptir. Promosyon ürün, hizmet veya bir markanın tanıtılmasında kullanılan enstrümanlardan birisidir. Promosyon için markanın ürünü kullanılabileceği gibi farklı ürünler de seçilebilir. Promosyon etkinliklerinde kullanılacak ürünlerin seçilmesinde uzman bilgisi önemlidir.
Promosyon hizmetlerinde profesyonel ekiplerimiz markanızın tanıtımı için en stratejik ürünlerin seçilmesini ve en uygun hedef kitleye ulaştırılması sağlamaktadır. Promosyon etkinlikleri doğru çalışmalar ile markanızın tüketici zihninde marka imajı kazanmasını sağlayabilir. Bu sebeple promosyon etkinliklerinizde uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır.

Marka Algısı Geliştirme ve Promosyon Etkinliklerinde Projelerimiz

Markanızın Türkiye ve dünyada yükselmesini sağlamak öncelikle iletişim kanallarının oluşturulmasıyla mümkün hale gelmektedir. Marka algısı geliştirme kapsamında web tasarımından, sosyal medya yönetimine, SEO uygulamaları ve mobil uygulamalara kadar uzman ekiplerimizle hizmet sunuyoruz. Projelerimizle marka, ürün ve medya arasında bulunan bağlarınızın daha da güçlü hale getirilmesini hedefliyoruz. Markasını yükseltmek isteyen tüm müşterilerimize en kaliteli hizmetleri sunuyoruz.

Çeşitli organizasyonlar ile birlikte markaların reklamları tanıtılarak daha dikkat çeken bir firma haline gelebiliyor. Hedef kitlelerin bu organizasyonlar ile birlikte dikkatleri çekilerek firmanın tanıtımı en iyi şekilde gerçekleştirilir. Şenlik organizasyonları gibi önemli uygulamalardan faydalanmak isteyen kişiler firmamızın tecrübesinden yararlanabilirler. Bu tip organizasyonları sizler için gerçekleştirerek hem eğlence yaşatıyoruz hem de tanıtımlara ek bir değer katıyoruz.
Firmamızın çocuklar içinde gerçekleştirmiş olduğu şenlikler ile birlikte daha güzel vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca tüm ürün ve hizmetlerinizi halk ile birlikte buluşturarak sizlerin daha iyi tanınmasını da sağlıyoruz. Kaliteli bir organizasyon istediğiniz vakit firmamızın titiz ve bilgili çalışanları tarafından bunları gerçekleştireceğimize emin olabilirsiniz.

Medya Planlamanız Konusunda Destek Sağlıyoruz

Sizlerin ürünlerini en iyi şekilde halk ile buluşturmak adına medya planlamalarınızı büyük bir itina ile gerçekleştiriyoruz. Ek olarak sosyal medya yönetimi, web site tasarım, google ve youtube reklamları da gerçekleştirerek en doğru tanıtımları sizler için uyguluyoruz. Böylece sizlerin kaliteli olan ürünlerine ek olarak daha çok kalite desteği katarak herkesin tanımasına yardımcı oluyoruz.

Açılış Organizasyonları Hizmeti

Açılış için güzel bir organizasyon planlıyorsanız eğer firmamızın tecrübeli çalışanları ile birlikte açılış organizasyonlarınızı kusursuz derecede gerçekleştiriyoruz. Açılış organizasyonları için gerekli olan her şeyi firmamız sizlere sağlayarak tüm desteklerini sunuyor.
Ek olarak şenlik olarak organizasyon isteyen kişiler içinde özel ve avantajlı uygulamalarımız bulunuyor. Ayrıca ürün tanıtım hizmetimizi sizlere sunarak daha geniş ve kapsamlı şekilde müşteriler kazanma ihtimalinizi yükselteceğiz.

Ekipman Kiralayabilirsiniz

Şenlik, açılış ya da çocuk atölyeleri açısından ekipmanlarımızı kiralayarak bunlardan yararlanabilirsiniz. Çocuk atölyeleri için firmamız özel ekipmanlar ile birlikte güzel bir ortam sunarak eğlence ve vakit geçirme kalitesini daha da arttırıyor. Çocuklar için özel atölyeler kurarak onların eğlence ile gelişim duygularını güçlendiriyoruz.

Reklam Desteği

Sosyal medya ortamında sizler için reklam desteği sunuyoruz. İnstagram ve Facebook uygulamasında özel ve dikkat çekici reklamlar oluşturarak sizleri en iyi şekilde tanıtıyoruz. Twitter ve Linkedin ortamlarında da aynı şekilde reklamlarınızı dikkat çekici bir biçimde gerçekleştiriyoruz.

Mobil Uygulama Desteği

Firmamız mobil uygulama desteği ile birlikte sizlerin tanıtımı açısından ek bir güç sağlıyor. Sosyal medyadan sonra mobil uygulamalarında oldukça kullanıldığı durumunu göz önünde bulundurarak, sizler için mobil uygulama desteklerimizi kaliteli bir şekilde sunuyoruz. Hizmetlerimizden faydalanmak ve detaylı bilgi almak adına adresimizi ziyaret etmeniz bizleri memnun ve mutlu edecektir.

Aramayı durdurun!

Aradığınız her şey
bir tık uzağınızda.