Basılı ve Dijital Grafik Tasarım

Her alanda reklam ürünleri ile karşılaşmaktayız. Reklamların basılı ürünlerde ve dijital sistemler üzerinde yer alınabilmesi için grafik tasarımları ile hazırlanması gerekiyor. Pause Medya Organizasyon firmamız, açık hava reklamları, radyo – tv reklamları, internet reklamları için grafik tasarım çalışmaları yapmaktadır. Tüm reklam işlerinde başarı hazırlanacak olan grafik tasarımlarına bağlıdır. Reklam için kullandığınız alanlar ulaşmak istediğiniz kitleyi belirleyebilir ancak kitleleri etkilemek için grafik tasarımlarının etkileyici olması önemlidir.

Firmamız, tüm ürün ve hizmet reklamları için uzmanlarımız tarafından etkileyici tasarımların yapılmasını sağlamaktadır. Web sitelerinde ve sosyal medya hesaplarında, reklam alanlarının doğru kullanılması, görsel grafiğin ve içerik metinlerinin yapısı sağlanacak olan faydayı belirleyecektir.

Basılı ve Dijital Grafik Tasarım
  • Basılı ve Dijital Grafik Tasarım

Dijital reklamcılık sektöründe lider bir firma olabilmek için tüm çalışmalarımızda profesyonelliğe önem veriyoruz.

Grafik tasarımlarını oluştururken, bir grafikte bulunması gereken en iyi özelliklerin yer almasına özen gösteriyoruz. Grafik tasarımcılarımız, görsel zekasını kullanabilen, yer ve biçim ilişkisi kurabilen, sanatsal alanlardaki yenilikleri takip edebilen kişilerdir.
Müşterinin isteklerine önem veriyor ve ürünün türüne göre uygun tasarımları geliştiriyoruz. Bilgisayar programları kullanarak hazırladığımız grafiklerin etkileyici ve ilgi çekici olmasını sağlıyoruz. Reklam ürün olarak kullanılacak olan tüm ortamlarda estetik kaygısı oluşturmaması hassas çalışmalar yapıyoruz.

Reklam ve dijital destek ajans hizmetlerimiz için yaptığımız grafik tasarımlarını çeşitli yazılım programlarını kullanarak gerçekleştiriyoruz. Grafikerlerimiz tarafından kullanılan programlar arasında, adobe photoshop, adebe illüstratör, corel draw, 3DS Max, Adobe Flash, Free Hand, adobe dreamweaver gibi çeşitli geliştirme, kodlama ve vektörel çalışma programları yer almaktadır.
Uzmanlarımız, yapılacak çalışma türlerine göre uygun programları kullanarak en iyi çalışmaları gerçekleştiriyorlar. Dijital pazarlama işlerinin geliştirilebilmesi için ürünlerin çeşitli platformlarda reklamlarının doğru ve etkileyici bir şekilde yapılması gerekiyor. Firmamız, tüm reklamcılık alanında etkili çalışmalar yaparak müşterilerine destek olmaktadır.

İnsanlık tarihinde karşılıklı alışveriş işlemleri yapılmaya başlandığı andan itibaren reklama ihtiyaç duyulmuştur. Günümüzde, ileri teknoloji ürünleri sayesinde reklam işlemleri daha kolay ve etkili yapılabilmektedir. Pause Medya olarak, firmamıza başvuruda bulunan tüm kuruluşlara dijital reklam ve görsel reklam alanında destek veriyoruz. Reklam hizmetlerimizde, ürüne olan talebi artırabilmek için farklı grafik tasarımlarını kullanmaya ve farklılık oluşturmaya çalışıyoruz. Firmamız, tüm sektörlerin ihtiyaçlarına ve taleplerine hakimdir ve çalışmalarını profesyonelce yapmaktadır. Grafik ve web tasarımı, sosyal medya, dijital pazarlama gibi dijital alanda destek almak isteyenler, firmamız iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir ve taleplerini iletebilirler.

İşletmelerin birbirinden farklı çalışmalar ile kendilerini alanlarında konumlamaları gerekir. Bu sayede daha çok tanınan ve kazanan firmalar olması kolaylaşır. Baskılı projeler de bunlar arasında yer alır. Firma olarak birbirinden farklı proje ve çalışmalar ile kurumsal olarak imaj ve kimlik kazanmanıza olanak tanıyoruz.
Kimlik oluşturulması, konumlandırma, sosyal medya içeriklerinin yönetilmesi, baskılı projeler oluşturma gibi birbirini tamamlayan süreçler ile daha kısa süre içinde başarılı sonuçların alınmasına neden oluyoruz. Bunun için bu tarz projelerin hazırlanma ve hayata geçirilme süreçlerinde uzmanlık gerektiğini bilerek hareket ettiğimizden dolayı çok tercih ediliyoruz.

Baskılı projelerden talep eden firmaların öncelikle ön hazırlıkları ekibimiz tarafından yapılıyor. Ekibimiz çalışmaların baskılı olduğunda nasıl kullanılacağına, içeriklerin nasıl olması gerektiğine ve hedeflenen amaca göre düzenlenmesine yardımcı oluyor.
Ardından da firmanın onayına sunarak istenen çalışmalara uygun hale getiriyoruz. Uzmanlık ve kalite gerektiren bu konularda neyin daha iyi olacağını bilen ve buna göre hareket eden bir ekiple çalışıyor olmamız daha başarılı sonuçların ortaya çıkmasını sağlıyor.

Firmamızdan teklif almak ve buna göre çalışma talebinde bulunmak için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Çalışan sayımızın yeterli olması ve alanında özgün çalışmalar yapan başarılı kişiler olmasından dolayı hemen dönüş sağlanır.
Yapılan dönüşten sonra taleplerinize en uygun olacak ön çalışmaların yapılması için ekip arasında iş bölümü oluşturulur. Böylece en kısa sürede işinize yarayacak baskılı olacak projelerin hazırlanmasına imkân tanırız.
Tekliflerimiz kısa sürede oluşturulan ve en iyisi olarak adlandırılan projelerdir. Ayrıca parasal olarak da ekonomik olmasına dikkat ediyoruz. Ekonomik paketler olması her türden projenin oluşturulmasına ve talep edilmesine de imkân tanır.

Projelerin baskılı olması için firmamızdan destek almak belli avantajların ortaya çıkmasına neden olur. Bunlar daha etkin reklamcılık ve daha çok tanınırlık olarak geri dönüş sağlayacaktır. Uzman bir firma ile çalışmanın da bu sürece olumlu katkı yapmasını sağlıyoruz. Görsel ve içerik anlamında dengeli, istendiği gibi ve amaçlara uygun olacak şekilde yapılan çalışmaların önemini bilerek çalışıyor olmamız da daha iyi sonuçların meydana gelmesini sağlar.
Baskıların yapılması ve size ilk örneklerinin yollanması da değerlendirme ve görme açısından avantaj sağlar. Firmamızdan teklif ve destek almadan bu konudaki hiç bir çalışmaya onay vermemeniz önerilir. Tecrübe ve özgün bakış açısı sayesinde isteklerinizi hemen yerine getiriyoruz.

Aramayı durdurun!

Aradığınız her şey
bir tık uzağınızda.